teisipäev, 11. mai 2010

Esimesed sammud

Liitusin tervise liikumisprogrammiga "Käi jala!" ja minust sai sammulugeja omanik. Eile seadistasin selle ära ja peale tööd astusin oma esimesed sammud :) Kuna oli testpäev, siis eirasin ühistransporti ja vantsisin jalgsi koju - sain enam-vähem ümmarguse 3000 sammu. Ja nagu seda oleks veel vähe olnud... ma sõin paar ampsu ja läksin välja tagasi. Just, just: et koormata oma väikseid jalakesi ja mängida uue vidinaga - õudne (nagu väike laps, kes telefoni omanikuks saajana kuulab hommikust õhtuni helinaid :D Täpsuse huvides olgu öeldud, et eks ma olen ka telefoniga mänginud 2 aastat tagasi)!

Kõndisin siis CC'sse (eesmärgiks saada kinokava) ja mitte otsemat teed pidi vaid ikka ringiga :D. Pärast seda oleks hea meelega läinud bussi peale, kuid ma polnud ID'd kaasa võtnud, ja seega puudus selleks ka võimalus (kusjuures rahakoti jätsin koju meelega, et igasugu kiusatusi vältida). Koju voodisse jõudes võisin uhkusega tõdeda, et olin läbinud 12445 sammu!!! :O (aga ma kõndisin ka kokku umbes 2h ja tubli tempoga).

Nii ja nagu sellest kõigest vähe oleks... täna hommikul ma tõusin üles tervelt 45 minutit varem, et võiksin jalutada kesklinna :O (selle asemel, et mõnusalt tududa ja minna bussiga: J on maal haige, seetõttu ma seda luksust lubada saaksingi).

Töö juures mulle samme eriti ei tule, sest suhteliselt palju olen sunnitud istuma. Kogu aeg vist ei sobi kohviautomaati ka piinama minna? *-) Hetkel on sammulugejal ees ainult 7045 sammu ja eriti juurde ei tule, sest hoian Nunnut, kes tegelikult on juba tuttu pandud.

Nojah... igatahes algab võistlus 15.mail ja kestab täpselt kuu aega... Loodan, et isiklik eesmärk saab täidetud.

Spordikalendris oluline daatum on ka 22.mai, mil on Maijooks - ise ka ei usu, kui tubli ma olen!!!

PS! Täna on mingi mega peavalu lõunast saati olnud ja süda ka paha... 

Kommentaare ei ole: