kolmapäev, 12. november 2008

Sain lõpuks siis...

...kudumisega ühelepoole :), st kampsunil pole enam vardaid küljes. Nüüd tuleb vaid varrukad kokku ja kapuutsiserva kanal teha ning pael punuda - kõige raskem osa on ühesõnaga ees :D.
Aga ei saa ju vardaid niisama jätta... kaovad veel niiviisi ära ja seda pole ju ometi vaja, seega alustasin eile uue lõnga silmustamist. Retsepti sain siit. Saab siis näha, kas välja ka miskit tuleb :). Algus läks kiirelt: 20 rida nagu sipsti olemas ehk üks lehemotiiv valmis. Aga kuna silmuste arv läheb iga reaga aina suuremaks, siis ma ei imestaks, kui mu entusiasm varsti üle läheb. Ja kuna tegemist on ühe jõulukingiga, siis tzzzzz kõva häälega me sellel teemal ei vestle, eks ;)
Veidi aega tagasi teatas J, et tal on ribidel valus ja natukle hiljem teatas, et tahab kakale. Aitasin ta siis potile. Istus tükk aega seal, aga ei midagi. Panin püksid üles ja läksime uuesti mängima. Mõni minut hiljem tahtis ta uuesti potile. Seekord ei jõudnud ma teda veel istuma panna, kui ta oksendas! Oh õudust, see veel puudus - alles sai terveks. Peale seda on ta ühe korra veel oksendanud, loodan, et saab ikka korda... koduste vahenditega (kummelitee, rosinaleotusvedelik, leige vesi).
Eile avastasin, et J'l on kaks alumist silmhammast lõikunud :) Nüüd kaks ülemist tagumist purihammast veel ja komplekt ongi koos! (ei tea, kas hammastetulek ei või põhjustada mingit sellist reaktsiooni? Olgu öeldud, et arst hakkas mind kohe hirmutama pimesoolega, kui ütlesin, et J ütles, et kõht valus on. Seda aga ma ei taha uskuda, sest ta meeleolu on hüpersuper hea).

Kommentaare ei ole: